Slide background
Slide background

Transport Medyczny

Oferujemy specjalistyczny przewóz chorych na terenie Polski jaki i zza granicy. Dysponujemy podstawowym i specjalistycznym zespołem ratownictwa medycznego wyposażonym w niezbędny sprzęt i aparaturę medyczną. Wieloletnie praktyczne doświadczenie, ma szczególne znaczenie w przypadku transportu chorego na dużych odległościach, kiedy liczy się szybkość i profesjonalizm świadczonej usługi.
Gwarantujemy najwyższą jakość i kontrolę wykonywanych zleceń od momentu przyjęcia zgłoszenia do chwili dowozu pacjenta do domu bądź wskazanej placówki leczniczej.

Spełniamy wszelkie normy i standardy niezbędne do świadczenia usług medycznych oraz transportowych. Najważniejsze założenia funkcjonowania to kompleksowość i jakość świadczonych usług.
Zawsze wybierając trasę przejazdu bierzemy pod uwagę czynniki takie jak : możliwie szybki czas dotarcia w miejsce wskazane przez Klienta, dbając o najwyższy komfort, planując transport uwzględniamy m.in. natężenie ruchu, przepustowość na danej trasie w godzinach szczytu, stan nawierzchni.
Zadowolenie Klienta to najważniejsze zadanie naszej firmy. Wymagający Klient wyznacza nam kierunki dalszego rozwoju. Jego zadowolenie z wykonanych przez nas usług, świadczy o jakości oraz umiejętności dostosowania się do zmiennych warunków otoczenia rynkowego.

Kontakt telefoniczny w sprawie zleceń
+48 502 26 66 55